photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Seminarium technologiczne

wtorek 3.07.2018

WP_20160413_13_07_47_Pro13 kwietnia 2016 w Sali Wystawienniczej Centrum Wodnego SGGW odbyło się seminarium technologiczne na temat nowoczesnych rozwiązań geodezyjno-budowlanych. Organizatorami wydarzenia był Zakład Geodezji i Planowania Przestrzennego SGGW oraz firma Czerski Trade Polska.

Uczestnikami spotkania byli zarówno studenci SGGW kierunków Budownictwo oraz Inżynieria Środowiska, jak również przedstawiciele świata wykonawstwa geodezyjnego i budowlanego oraz goście z innych ośrodków naukowych (Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu). Seminarium miało charakter otwarty i stanowi kontynuację cyklicznych spotkań międzybranżowych organizowanych przez Zakład Geodezji i Planowania Przestrzennego Katedry Inżynierii Budowlanej SGGW. Omówiono najnowsze trendy w monitoringu obiektów inżynierskich oraz rozwiązania GNSS wraz z nowościami technologicznymi z dziedziny pozycjonowania satelitarnego. Znaczącą część spotkania poświęcono technologii BIM oraz skaningowi laserowemu. Po seminarium, uczestnicy mogli zapoznać się ze sprzętem geodezyjno-budowlanym firmy Stonex jak również z pracami studentów budownictwa biorącymi udział w ogólnopolskim konkursie realizacji konstrukcji budowlanych.
W bieżącym semestrze roku akademickiego 2016 planowane są kolejne sympozja, między innymi z zakresu modelowania geodanych w środowiskach obliczeniowych.


Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – . Wordpress Theme developed by Web Hosting Fan.


Zaloguj się